Kuripe & Tepi Borstel | Next Level Naturals
Kuripe & Tepi Borstel | Next Level Naturals
Kuripe & Tepi Borstel | Next Level Naturals
Kuripe & Tepi Borstel | Next Level Naturals
Попередній
Далі
zoom_in

Kuripe & Tepi Brush

Een reinigingsborstel van natuurlijke kokosvezels voor je kuripe of tepi. Klein genoeg om in de kanalen te komen, stevig genoeg om goed schoon te maken. Essentieel als je regelmatig gebruikt.

1,24 €

Reinigingsborstel voor Kuripe & Tepi

Rapé plakt. Niet meteen, maar na een paar keer gebruik bouwt zich residu op in de binnenbuizen van je kuripe of tepi. Warm water spoelt het meeste weg, maar niet alles. Deze borstel komt in die smalle kanalen en haalt eruit wat water niet kan bereiken.

De vezels zijn van kokosnoot - stug genoeg om te schrobben maar zacht genoeg om bamboe of hout niet te beschadigen. De diameter is klein, ongeveer 3-4mm, zodat de borstel in de meeste kuripe en tepi kanalen past. Het handvat is lang genoeg om de hele lengte van een gemiddelde kuripe door te kunnen.

Belangrijkste kenmerken: Natuurlijke kokosvezels. Kleine diameter (3-4mm) voor kuripe en tepi kanalen. Stevig genoeg voor goede reiniging. Zacht genoeg voor bamboe en hout. Duurzaam voor herhaald gebruik.

Waarom een speciale borstel?

✧ Rapé residu verwijderen

Rapé bevat oliën en fijne plantdeeltjes die kunnen plakken aan de binnenkant van buizen. Na meerdere toepassingen vormt zich een laagje. Dit laagje kan de doorstroming beïnvloeden en zorgt voor smaakopbouw. De borstel haalt dit laagje weg.

✧ Langere levensduur van je kuripe

Schone kanalen betekent minder ophoping van vocht en residu. Dat voorkomt schimmel en geurtjes. Bamboe en hout kunnen zwellen bij teveel vocht, maar als je regelmatig schoonmaakt blijft alles droger en in betere staat.

Gebruik

Maak de borstel nat met water (warm mag). Steek de borstel in het kanaal van je kuripe of tepi. Draai en beweeg heen en weer om alle residu los te maken. Trek de borstel eruit en spoel de kuripe door met water. Herhaal tot het water helder doorloopt. Laat de borstel drogen na gebruik.

Belangrijke opmerking

Let op: Deze borstel past niet in onze Kuripe Meranti. De kanalen van die specifieke kuripe zijn smaller dan gemiddeld. Voor andere kuripes en alle tepis werkt de borstel wel.

Артикул
brush 01
brush 01
1171 од.

Reviews

Loading...